Moderování firemní akce, firemního večírku, firemní párty

Moderování firemní akce, firemního večírku, firemní párty

Zbavte se odpovědnosti a stresu z moderování firemní akce a přenechejte ji profesionálovi.


Moderování firemního večírku je velká odpovědnost. Klade hlavně důraz na profesionalitu moderátora, který vás celou firemní akcí provede. Firemní večírek, hudba a tanec prostě patří k sobě. Volbou moderátora a DJ v jedné osobě zabijete dvě mouchy jednou ranou, máte o starost méně a současně ušetříně několik tisíc korun, které pak můžete zpětně investovat do firemního večírku.

Moderování a hudba - firemní večírek

Vzhledem k mým zkušenostem moderátora nejen z rádia a televize, ale právě z firemních akcí, na kterých hraji hudbu nebo disco dle přání, se můžete s moderováním vašeho firemního večírku s na mě důvěrou obrátit.

Firemní akce nebo také firemní večírek bývají v poslední době velice populární. Firemní večírky nám umožňují vytvářet přátelské vztahy nejen mezi zaměstnanci, ale v mnoha případech zveme na firemní akce i své klienty. A zejména vaši klienti ocení profesionální průběh celého večírku.


Nabízím osobní přístup, kvalitní hudbu, profesionální vystupování a moderování vaší akce za cenu, která vás mile překvapí.Kontakt na moderátora firemního večírku Sleva na moderování firemního večírku

V případě zájmu o spolupráci pište, prosím, na e-mail nebo mi zanechte vzkaz a budu vás co nejdříve kontaktovat.