Moderování maturitního plesu

Moderování maturitního plesu

Maturitní ples je velká společenská událost v životě každého maturanta střední školy. Moderování maturitního plesu není pouze o tom pronést pár slov, ale vyžaduje po moderátorovi velkou dávku pohotovosti, improvizace a zkušeností.


moderování - moderátor maturitní ples

Stejně jako v předcházejících letech, kdy jsem moderoval desítky maturitních plesů, tak i v tomto roce nabízím moderování maturitního plesu vaší střední školy.

Průběh maturitních plesů je velmi rozmanitý. Moderátor zahájí ples, uvede slavnostní předtančení a přivítá hosty. Dále moderátor uvádí slavnostní předávání šerp maturantům, o každém maturantovi pronese pár slov. Další průběh moderování maturitního plesu závisí na sestaveném programu.


Nezbytnou součástí plesu je i hudba, a to nejen živá kapela, ale i diskotéka. Moderátor a DJ na diskotéku v jedné osobě vám přineše nejen méně starostí se sháněním dalšího programu, ale i značnou finanční úsporu. Za balíček služeb 2 v 1 zaplatíte vždy méně a ušetřené peníze můžete využít například na dalšího učinkujícího, čímž obohatíte program vašeho maturitního plesu a vyšvihnete se před kamarády, učiteli a rodiči. Pokud byste měli zájem i o DJ na diskotéku, uveďte to prosím do objednávkového formuláře.

S moderováním maturitních plesů a diskotékami na plesech mám dlouholeté zkušenosti, a tak přenechejte starosti s moderováním právě toho vašeho maturitního plesu profesionálovi a sami užívejte zábavy.

Nabízím osobní přístup, profesionální vystupování a moderování vaší akce za cenu, která vás mile překvapí.

Kontakt na moderátora DJ Svatební hudba
V případě zájmu o spolupráci pište, prosím, na e-mail nebo mi zanechte nezávazný vzkaz vyplněním tohoto formuláře. Budu vás co nejdříve kontaktovat.