Moderování svatby Praha

Moderování svatby

Svatba je jeden z nejvýznamnějších dní v životě dvou lidí, kteří se mají rádi a rozhodli se svou lásku ztvrdit svazkem manželským. Kromě oficiální části samotného obřadu je to také příležitost pro oslavu s rodinou a přáteli.


Jako zkušený moderátor a diskžokej v jedné osobě se mohu stát vaším průvodcem během svatebního večírku. Moderování svatby a zajišťování hudby na svatbu je nejenom mojí mnohaletou prací, ale zároveň velkým koníčkem.

Zajistím pro vás hudební produkci, která se skládá z největších hitů od 60. let do současnosti. Atmosféru umocní moderní světelné efekty, lasery a umělá mlha.

Pomohu vám připravit program svatebního večírku, navrhnu zajímavé hry a soutěže, které také profesionálně odmoderuji. Vy a vaši přátelé se tak budete moci bezstarostně bavit a užívat si skvělou náladu.

Nabízím vám řadu bonusů, které určitě uvítáte

  • Na místo konání přijedu zdarma, ať už se jedná o svatbu v Praze nebo kdekoliv jinde v České republice
  • K dispozici vám bude bohatý hudební archiv, který čítá několik tisíc skladeb různých žánrů i období
  • Kromě zahraničních hitů se můžete těšit i na velké množství známých českých a slovenských písniček
  • Každé prostory ozvučím a osvítím nejmodernější technikou
  • Na osobní schůzce v Praze nebo mailem, či po telefonu s vámi do detailu proberu vše podstatné, aby večírek proběhl podle vašich představ
  • V případě závazné rezervace termínu vám nabídnu i několik bonusů zdarma

V tomto oboru pracuji déle než 15 let a věřím, že vám moje bohaté zkušenosti pomohou připravit ten nejlepší svatební večírek podle vašich představ. Na svatbách a při hudební produkci vystupuji jako DJ Georgano.

Nehraji na diskotékách a v klubech, ale specializuji se právě na hraní a moderování na svatbách a firemních akcích. Díky tomu jsem nasbíral mnoho zkušeností a umím citlivým výběrem hudby oslovit všechny věkové kategorie, které se na svatebních večírcích scházejí. Proto mnohem více podrobností najdete na webu www.djnasvatbu.eu.

Naleznete zde tipy ke svatební zábavě, videa a fotografie z akcí, i ohlasy spokojených klientů nebo ceník služeb.

Tipy pro vás

  • Svatby se nejčastěji konají v sobotu, a proto tyto termíny bývají často dlouho dopředu rozebrané. Co vám ale brání uspořádat svatbu a večírek v pátek? Má to několik výhod.
  • Ze zákona máte nárok na den placeného volna, tak proč to nevyužít. Totéž platí pro rodinné příslušníky.
  • Snadněji seženete restauraci nebo sál pro oslavu, bez problémů najdete volného fotografa, kameramana a hudbu na svatbu.
  • Je možné, že získáte i nějaké slevy nebo bonusy navíc.

Ověřte si co nejdříve, zda je volný termín a zarezervujte si ho včas!

Kontakt na moderátora DJ Svatební hudba

V případě zájmu o spolupráci pište, prosím, na e-mail nebo mi zanechte vzkaz a budu vás co nejdříve kontaktovat.